Premium Gastro 100% Chef – molekulární gastronomie, suchý led, catering Cookplay - designové nádobí Figgjo - porcelán pro profesionální kuchyně Kangabox - ergonomické, lehké a odolné termoboxy  Vollrath - gastro vybavení kuchyní, jídelen a restaurací X-OVEN – grily a pece na dřevěné uhlí 


Figgjo jaro 2018

Figgjo Base – nové ušaté přírůstky

Rodina Figgjo Base se rozrůstá! Mezi nové členy patří talíř o průměru 23cm a hluboký o průměru 20cm. Nováčky doplňuje malá miska (50 ml) vhodná na podávání dipu.

Figgjo Base představuje řadu neformálních talířů a šálků v čistém bílém provedení, které lze ozvláštnit barevným nádechem. Pod názvem Skygge se ukrývá dekorování šedohnědou barvou, která přechází od světlé až po ten nejtmavší odstín a to na povrchu jednoho talíře. Dryss pak představuje jemný rozptyl šedohnědé barvy, který dodává produktům mírnou drsnost. Talíře jsou k dispozici s nízkým či vysokým okrajem a řada z nich (teď již šest!) má navíc pevné ucho, které slouží nejen k manipulaci, ale je především jejich originálním doplňkem a vaši hosté budou nadšeni!


Dva nové hrnky do sbírky

Univerzální 1000 šálek se stává díky novému provedení (230 ml) ještě univerzálnějším.

Největší je však Ting mug, nyní 420 ml. Sérii 1000 lze snadno kombinovat s jakoukoliv řadou Figgjo. A s novým rozměrem 230ml je kombinování ještě jednodušší. Šálek je dostupný také bez ouška, může být použit jako malá miska.

Hodně čaje pro vaše spokojené hosty – s Ting hrnkem žádný problém, dejte vychutnat svým návštěvníkům co nejvíce a 350ml je právě ten správný objem pro oblíbený nápoj. Ne čaj, ale víno? A k vínu grissini! Stačí zvolit „jumbo“ Ting bez ucha a je tu ideální partner na párty. I tento nováček dokonale ladí se všemi dalšími prvky ze série Ting. Navrhl Ingegerd Råman.


Připravte se na hlavní chod – 27 je tu!

Další novinku najdeme v řadě Figgjo 24 a není to nikdo menší než 27, tedy talíř o průměru 27cm.

Figgjo 24 je cenově výhodná funkční řada, která sestává z pěti (vlastně již ze šesti!) talířů. Jedná se o optimální produkty, u kterých hraje duet funkčnost i cena a navíc dokonale ladí i s tradiční kvalitou značky Figgjo. Talíře mají jednoduchý a čistý design, který lze kombinovat se všemi výrobky Figgjo.

Velká jídelní plocha a jednoduché skladování jsou pak další plus.

Nový talíř o průměru 27 cm – to je to pravé místo na hlavní chod.
Jak vytvořit zajímavý design a neubrat na jídelní ploše? Díky malé lince uvnitř talíře, která vytváří viditelný okraj. Bude doma jak ve velkém provozu, tak i v moderních restauracích. Možnost dekorace technikou právě Sirkel.