Premium Gastro 100% Chef – molekulární gastronomie, suchý led, catering Cookplay - designové nádobí Figgjo - porcelán pro profesionální kuchyně Kangabox - ergonomické, lehké a odolné termoboxy  Vollrath - gastro vybavení kuchyní, jídelen a restaurací X-OVEN – grily a pece na dřevěné uhlí 

Figgjo podzim 2018

Figgjo Aura – iluze „plovoucího“ talíře

Nová řada je inspirována jednoduchostí ale zároveň pevností archetypálních talířů, přičemž jemně kombinuje funkčnost a eleganci. Unikátní design vytváří iluzi „plovoucího talíře“ a tím přináší až rituální zážitek z jídla. Velikost talířů 27, 5 cm a 19, 5 cm.

#figgjo_aura

 

Figgjo Ting –  další dva Ting talíře

S designovým dědictvím dosahujícím 300 let, Figgjo Ting je pozoruhodnou kombinací klasického i moderního porcelánu. Figgjo Ting je postaven tak, aby jednoduše přežil. Je vyroben z nejtvrdšího porcelánu, série je ideální pro profesionální použití v jídelnách a restauracích a snese i těžké opotřebení. Velikost talířů 27 cm a 21 cm.

Figgjo 24 – nový hluboký talíř

S radostí jsme vyslyšeli přání našich zákazníku a touze po větším talíři v oblíbené sérii Figgjo 24. Přidali jsme tak nový talíř o velikosti 21 cm, který dokonale doplňuje zbytek celé řady.

#figgjo_24