Funkčnost i pro milovníky kávy

Morten Engebretsen, designér naší značky, vdechnul život nové řadě Figgjo 24, z které vám chceme tentokrát představit obyčejný hrnek na kávu. Avšak v neobyčejném provedení. Funkčnost je v něm totiž povýšena na maximum.

Stohovací šálek nabízí bezpečné uskladnění, které je ceněno nejen v hektických provozech. Robustní rukojeť zajišťuje příjemné a vyvážené uchopení. V nabídce je i varianta bez ucha.

Tak jako ve všech případech produktů Figgjo, je i nyní propojena účelnost s jednoduchým a nadčasovým provedením, stejně jako s kvalitními materiály. Příznivce značky Figgjo tradičně potěší, že i tento kousek skvěle vyniká v obležení a nepřeberných kombinací ostatních řad této značky. Jeho čistý vzhled krásně zkombinujete s talíři i miskami.

 

Revoluce v řadě hrnků „3042HH“

Aby tomu nebylo v hrnkové sféře málo, máme tu ještě jednu veselou zprávu posledních dnů. Starý hrnek získal do jeho oblíbené řady nového parťáka. Sezmamte se s jeho pracovním názvem 3042HH.

Po dvou nejprodávanějších hrncích následuje klasika o objemu 28cl. Série nyní sestává ze tří hrnků o objemech 22, 28 a 40 cl. Konečně je v série doplněna o optimální kousek. Ne příliš velký, ne příliš malý. Prostě ideální.