Podzim 2019

Figgjo Tri

Je nám potěšením vám představit novou podzimní kolekci od norského výrobce Figgjo. Geometrické, ale přesto dokonale organické: právě takové je nové Figgjo Tri.

Jedinečný harmonický tvar kolekce je založen na rovnostranném trojúhelníku, jehož rohy dostaly měkké zaoblení, a tak působí přátelsky a dokonale okoření každé prostření stolu. Hlavní designér kolekce, Morten Engebretsen, vysvětluje: „Mým záměrem bylo zachytit vyjádření plynulého přechodu z křivky do rovné linie.“

Série je složena ze tří servírovacích talířů různých velikostí, které se obzvlášť hodí pro stolování formou bufetu. Díky zaobleným křivkám Figgjo Tri také skvěle doplní ostatní produkty z nabídky Figgjo.

Figgjo Podie

Obrácený válec

Figgjo Podie je novinkou u již známého „válce“ (Sylinderu) od designérky Wilmy Greim, který byl nyní obrácen vzhůru nohama. Tento nečekaný „obrat“ je výsledkem rostoucí poptávky po menších produktech, které by prezentovaly a servírovaly chuťovky.

Figgjo Podie je k dispozici ve třech velikostech, vhodných pro prezentaci a servírování petit four, amuse bouche nebo hors d’oeuvre. Kombinujte tuto novinku se stávajícími „válci“ a vytvořte kreativní, neotřelé a jedinečné prezentace jakéhokoli jídla vašim hostům.